Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3047

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Eva   |   7. 8. 2017 (06:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, u popelnic nám leží dva pytle se zahradním odpadem. Dům to měl domluvené s nějakou organizací, která to vyveze, ale nevyvezli a už je to tam přes 10 dní. Mohli byste, prosím, pytle odvézt? Děkuji mnohokrát, s pozdravem Hájková

Reakce Čisté Trojky   |   7. 8. 2017 (10:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a vše uklidili.
Pavel, Čistá Trojka