Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #3046

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   7. 8. 2017 (00:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Igelitový pytel plný odpadků u lavičky

Reakce Čisté Trojky   |   7. 8. 2017 (14:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli ale pytel byl již pryč.
Pavel, Čistá Trojka