Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #3045

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   5. 8. 2017 (10:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, u nádob na tříděný odpad je rozházené různý jiný odpad. Je možné to uklidit. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 8. 2017 (10:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, provedli kontrolu a již je uklizeno.
Pavel, Čistá Trojka