Úklid ulic #3042

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   4. 8. 2017 (15:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zbytky potravin, pečivo.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (16:18)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Zbytky potravin a pečivo jsme uklidili.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (16:19)

Uklizeno Čistou Trojkou.