Černé skládky #3041

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   4. 8. 2017 (15:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kovová výztuha u stromu.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (16:06)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kovovou výztuhu jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka