Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #3038

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   4. 8. 2017 (13:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krabice odpadků v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (13:49)

Uklizeno Čistou Trojkou.