Psí exkrementy #3037

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   4. 8. 2017 (13:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Když budete mít cestu, je na chodníku jedna hromádka po nezodpovědném pejskaři. Díky Karel

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (15:33)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka