Černé skládky #3034

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   4. 8. 2017 (12:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Toaletní židle na chodníku, díky za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (15:24)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Židli jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka