Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #3031

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucka   |   4. 8. 2017 (09:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u laviček na Skroupovo nam. Skleněné láhve, platové láhve a plechovky od piva. Prosím v parku o úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (10:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka