Úklid ulic #3030

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   3. 8. 2017 (18:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o desinfekci tohoto prostoru, ktery slouzi jako verejny zachod. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   4. 8. 2017 (13:42)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Místo jsme celé komplet umyli a vydezinfikovali.
Radek, Čistá Trojka