Černé skládky #3026

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   3. 8. 2017 (13:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozložená postel a odpadky v okolí kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 8. 2017 (14:31)

Uklizeno Čistou Trojkou.