Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3023

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   3. 8. 2017 (12:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kartony pohozené na trávě.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 8. 2017 (13:50)

Dobry den, děkujeme za Váš podnět. Kartony jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka