Další podněty Čisté Trojce #3021

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lubomira   |   3. 8. 2017 (11:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

Dlouho tady byl prechod, pak asi mesic nebo vic tady delali na silnici, je tady novy asfalt asi 3 tydni, ale prechod stale chybi. Je to hodne frekventovane misto kde jezdi strasne rychlo dole kopcom a obycejny chodci pak nejsou chraneny. Prosim vratte prechod!

Reakce Čisté Trojky   |   3. 8. 2017 (11:42)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nahlásíme ho odpovědným organizacím a budeme Vás informovat.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 8. 2017 (13:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme dnes provedli kontrolu a přechod je již hotov.
Pavel, Čistá Trojka