Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3019

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   3. 8. 2017 (01:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky kolem popelnic, na trávníku vedle, další rozházené až ke vchodu a na předzahrádku domu Koněvova 2414/153

Reakce Čisté Trojky   |   3. 8. 2017 (11:29)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odpadky jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   3. 8. 2017 (11:30)

Uklizeno Čistou Trojkou.