Reakce Čisté Trojky | 8. 12. 2025 (09:37)
Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Tato plocha by měla být pravidelně uklízena pracovníky svozové služby. V rámci pravidelného úklidu by měli vše odstranit. Následně, hned jak to bude možné, provedeme kontrolu, zda se tak skutečně stalo a případně místo poklidíme. Krásný den Vaše Čistá Trojka
Vložil(a): Michele | 8. 12. 2025 (10:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele
Dobrý den,
děkuji vám za reakci. Velmi si vážíme vaší práce a jsem moc rád, že tato služba existuje. Tento případ však neprobíhá tak, jak uvádíte – stejný nepořádek, stejné lahve a plechovky se zde povalují už přibližně tři měsíce. Proto jsem se rozhodl řešit situaci touto cestou, protože běžný úklid evidentně nefunguje.
Zejména v okolí shotgun clubu je trvale nepořádek tvořený plechovkami od energetických nápojů a dalšími odpadky, které tam leží skutečně velmi dlouho. Nechceme žít v prostředí, které je znečištěné. Nad rámec toho je v okolí klubu také neustále cítit marihuana, což je opravdu špatné zejména pro naše děti.
Děkujeme za pochopení a za pomoc.
Michal Bláha
Reakce Čisté Trojky | 8. 12. 2025 (11:16)
Dobrý den,
děkujeme za Vaše upřesnění. Budeme úklid reklamovat u úklidové služby. Provedení úklidu překontrolujeme a případně poklidíme.
Krásný den
Vaše Čistá Trojka
Adresa problému: Bořivojova 73 [mapy.com]