Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3015

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   2. 8. 2017 (13:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky mimo kontejnery.. Díky

Reakce Čisté Trojky   |   2. 8. 2017 (15:00)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odpadky jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka