Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #3013

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   2. 8. 2017 (09:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

LOBKOVICAK - já vím, že toto hlásím pořád dokola, ale situace se bohužel moc nezměnila.

Sice už tam není takový nepořádek, ale smrad je tam strašný...

Vřele doporučuji keř vedle dětského hřiště vykácet, nebo alespoň prořezat, bezdomovci by si tak mohli najít jiné místo na spaní a děti si nebudou muset hrát v neskutečném smradu...

Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 8. 2017 (13:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádku na místě bylo poměrně dost. Vše jsme uklidili a Vaše doporučení předáme úřadu MČ Prahy 3.
Čistá Trojka