Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #3012

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Bobo   |   2. 8. 2017 (09:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bylo by dobré posekat plevel v rabátkách okolo stromů. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   2. 8. 2017 (10:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Plevel nahlásíme odpovědné organizaci.
Čistá Trojka