Úklid ulic #3009

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Mikoláš   |   1. 8. 2017 (23:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Před domem 1710/26 v ulici Čajkovského jsou nedopalky, hromádky nepořádku + asfalt je znehodnocen pravděpodobně psími exkrementy.

Moc poprosím o důkladné vyčištění, jelikož je to i cítit :-(

Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   2. 8. 2017 (14:27)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme poklidili a místo jsme umyli vysokotlakým čisticím strojem.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Mikoláš   |   2. 8. 2017 (19:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

moc Vám děkuji za mimořádně rychlý zásah!!!

Mikoláš