Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3007

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zuzana   |   1. 8. 2017 (19:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pneumatika u stanoviště kontejnerů ulice V Okruží. děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 8. 2017 (11:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Pneumatika se již na místě nenacházela. Místo toho bylo na místě odložené torzo křesla a další nepořádek, který jsme pochopitelně uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   2. 8. 2017 (11:55)

Uklizeno Čistou Trojkou.