Úklid ulic #3003

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   1. 8. 2017 (12:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbita lahev na chodníku. Sklo. Děkuji za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 8. 2017 (14:09)

Dobrý den, děkujeme za podnět. Sklo jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka