Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3002

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   1. 8. 2017 (12:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněný koš na psí exkrementy a nepořádek kolem.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 8. 2017 (12:39)

Uklizeno Čistou Trojkou.