Černé skládky #3001

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   1. 8. 2017 (10:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černá skládka před školou.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 8. 2017 (10:57)

Děkujeme za podnět, černou skládku jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka