Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3000

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   1. 8. 2017 (08:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kusy skříní a jiný nábytek u recyklačních popelnic.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 8. 2017 (13:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a kusy skříní ani jiný nábytek se již u kontejnerů nenachází.
Radek, Čistá Trojka