Úklid ulic #2995

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   31. 7. 2017 (14:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky v rabátku naproti pizzerii Bambini.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 7. 2017 (16:11)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a odpadky jsou již uklizené.
Čistá Trojka