Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2990

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   30. 7. 2017 (22:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na chodníku v ulici Jičínská 41 naproti leží spadlá větev.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 7. 2017 (11:35)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Přečnívající větev nad chodníkem jsme odstranili.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   31. 7. 2017 (11:36)

Odstraněno Čistou Trojkou.