Veřejné osvětlení #2983

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Lucka   |   29. 7. 2017 (09:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lampa nemá chranic na el.rozvodu.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 7. 2017 (09:22)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Chybějící kryt nahlásíme odpovědné organizaci.
Čistá Trojka