Veřejné osvětlení #2982

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucka   |   29. 7. 2017 (09:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lampa u baráku č.3 na Skroupovo náměstí nemá chranic u el. rozvodu a zároveň je zde u stromu rozmlacene dřevěné oplocení . Prosím o vyřešení obojího...

Reakce Čisté Trojky   |   31. 7. 2017 (11:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Rozbité dřevěné oplocení jsme odvezli a chránič u el. rozvodu hlásíme odpovědné organizaci.
Čistá Trojka