Úklid ulic #2979

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   28. 7. 2017 (13:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Upadlá poklice od auta v trávě.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 7. 2017 (14:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka