Úklid ulic #2970

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   27. 7. 2017 (11:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poklice v silnici.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 7. 2017 (14:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka