Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2968

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   27. 7. 2017 (08:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pretekajici kontejnery na papir a plast.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 7. 2017 (12:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a poklidili. Vývoz zajistí firma AVE.
Pavel, Čistá Trojka