Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2967

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Alena   |   26. 7. 2017 (21:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

v parku Parukářka ,který je přilehlý k ulici Jana ˇželivského se válí molitanová
matrace, vysvlečená z povlaku a povlak se válí na lavičce.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 7. 2017 (11:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli ale matraci již zřejmě uklidili Pražské služby při pravidelném úklidu.
Pavel, Čistá Trojka