Černé skládky #2964

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   26. 7. 2017 (14:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lednice a odpadky na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 7. 2017 (15:19)

Uklizeno Čistou Trojkou.