Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2963

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   26. 7. 2017 (14:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Situace na Lobkovičáku se zatím vůbec nezlepšila :-(

I když, jak jsem koukal do historie, tak hlášení přibývá...

Reakce Čisté Trojky   |   26. 7. 2017 (14:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli před necelou hodinou a místo je uklizené.
Pavel, Čistá Trojka