Úklid ulic #2960

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   26. 7. 2017 (13:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

před budovou Riapsu na rohu ulic Chelčického a Prokopova zůstaly zbytky materiálu a plastových pásek po dělnících, kteří pro Městskou část prováděli min. týden výkopové práce a tamtéž (před č.p. 39 a 41) jsou na chodníku vzrostlé plané keře a tráva, prosím uklidit, děkuji

Vložil(a): David   |   26. 7. 2017 (13:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

další foto ke zprávě 26. 7. 2017 (13:16)

Reakce Čisté Trojky   |   26. 7. 2017 (14:37)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili. Vzrostlé plané keře nahlásíme zodpovědné organizaci.
Pavel, Čistá Trojka