Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2955

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   25. 7. 2017 (11:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hnusná deka na stromě. Děkujeme za odklizení.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 7. 2017 (14:25)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Deku jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka