Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2954

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   25. 7. 2017 (10:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené oblečení na chodníku z kontejneru v ulici Ostromečská na zadní zdi kostela sv.Anny

Reakce Čisté Trojky   |   25. 7. 2017 (14:20)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Oblečení jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   25. 7. 2017 (14:21)

Uklizeno Čistou Trojkou.