Černé skládky #2952

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   25. 7. 2017 (08:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vysypaný pytel odpadků u lesa. Děkuji za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 7. 2017 (10:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka