Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2944

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   23. 7. 2017 (22:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky navíc a "psí" odpadkový koš; nám. Jiřího z Poděbrad, neděle, kolem 19.30.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 7. 2017 (11:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a co bylo třeba uklidili.
Pavel, Čistá Trojka