Úklid ulic #2942

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Václav   |   22. 7. 2017 (22:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chtel bych poprosit o úklid koberce v ulici Rečkova, který je tam již přes týden. Diky moc.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 7. 2017 (14:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a koberec uklidili.
Pavel, Čistá Trojka