Černé skládky #2938

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   21. 7. 2017 (14:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Další nepořádek u kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 7. 2017 (15:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili.
Pavel, Čistá Trojka