Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2934

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Michal   |   21. 7. 2017 (12:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v parku mezi ulicemi Jeseniova x Na Parukářce u čvo 302101 je propadlé víko od dešťového kanálu.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   21. 7. 2017 (14:02)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu a problém předáváme zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka