Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2928

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   20. 7. 2017 (14:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Binec u kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 7. 2017 (17:21)

Uklizeno Čistou Trojkou.