Úklid ulic #2925

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   20. 7. 2017 (09:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodniku

Reakce Čisté Trojky   |   20. 7. 2017 (11:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili.
Pavel, Čistá Trojka