Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2923

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   19. 7. 2017 (17:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Převrácená kadibudka č 14/526, na firmu Johnyservis 80010066 se nedá dovolat.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 7. 2017 (11:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, pořídili fotodokumentaci a v podnětu 2924 ještě opravu zkontrolujeme.
Pavel, Čistá Trojka