Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2922

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   19. 7. 2017 (16:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky kolem koše na psí exkrementy.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 7. 2017 (16:58)

Uklizeno Čistou Trojkou.