Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2918

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   18. 7. 2017 (19:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, dne 13.7.2017 byla provedena za naším bytovým domem Spojovací 46/2605 údržba zeleně (ostříhání přerostlých keřů). Předpokládám, že bylo provedeno ze strany Městské části Praha 3. Ostříhané větve zůstaly na místě, a to jak na travnatých plochách tak i dokonce na přístupové cestě k našemu bytovému domu viz. foto. Do dnešního dne tj. 18.7.2017 stále nedošlo k odkliezení. Prosím, pokud to bude možné, o odstranění tohoto bioodpadu. Předem moc děkuji O.Jupa, předseda SVJ Spojovací čp. 2604 a 2605

Reakce Čisté Trojky   |   19. 7. 2017 (14:18)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Ondřej   |   19. 7. 2017 (17:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vážení, moc děkuji za rychlé vyřešení odvozu odpadu !!! S pozdravem O. Jupa, předseda SVJ Spojovací čp. 2604 a 2605