Úklid ulic #2917

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   18. 7. 2017 (12:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Drobné i větší odpadky kolem místa.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (16:47)

Děkujeme vám za podnět. Budeme řešit následující den.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 7. 2017 (16:49)

Na místě je již Uklizeno.