Poškozený mobiliář #2916

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Jozef   |   18. 7. 2017 (12:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící kryt na pouličním osvětlení. Nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Je naproti domu Krásova 15.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (16:48)

Děkujeme Vám za podnět. Nahlasíme odpovědné organizaci.