Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2914

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivo   |   17. 7. 2017 (19:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vedle hřiště na Náměstí Jiřího z Lobkovic si houmlesaci udělali ložnici. Prosím o odstranění.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (12:42)

Děkujeme vám za podnět. Doupě jsme odvezli.